hala

At-Stal producent konstrukcji stalowych

Marka At-Stal zajmuje się produkcją i sprzedażą garaży blaszanych, hal, kojców oraz wiat blaszanych. Marka jest bezpośrednim producentem, dlatego klient nie płaci marży naliczanej przez hurtownię lub sklep. Marka używa do produkcji wyłącznie sprawdzonych i dobrej jakości materiałów.

Dobre jakościowo produkty, atrakcyjna cena, darmowy transport i montaż

Podstawowym produktem są blaszaki, czyli garaże blaszane, będące również hitem eksportowym (sprzedawane w Niemczech jako Blechgaragen). Funkcjonalne, estetyczne, dobre jakościowo. Z dobrej jakości blachy. W standardowych oraz niestandardowych rozmiarach. Z bramą dwuskrzydłową lub uchylane. Z blachy akrylowej lub ocynkowanej. Blaszaki można wykorzystać na garaż, pomieszczenie gospodarcze lub samochód. Na specjalne zamówienie klienta firma wykonuje dodatkowe drzwi z boku albo z tyłu garażu. Produkty firmy At-Stal cechują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. W cenie jest transport oraz montaż w całym kraju.

Blaszane hale i wiaty garażowe

Firma At-Stal oferuje również hale blaszane i waty garażowe. Są one obecnie bardzo popularne, funkcjonalne i pozwalają zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy. Garażowe wiaty metalowe oraz hale są przykładem nowoczesnego oraz szybkiego budownictwa. Są alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnego garażu. Są gotowe już 2 do 14 dni po zamówieniu. Jest duża różnorodność wiat samochodowych – są jedno, dwu albo wielostanowiskowe. Chronią one pojazdy od czynników atmosferycznych, takich jak mróz, śnieg czy deszcz i od promieni słonecznych, pyłu, liści spadających z drzew. Hale przydają się w przemyśle, rolnictwie, produkcji, magazynach wielkopowierzchniowych. Są dobre jakościowo i estetyczne. Są też dobrze wykończone, poprzez zastosowanie przetestowanych oraz komfortowych elementów wykończeniowych. Są też produkty tego typu w niestandardowych wymiarach. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zadaj na stronie firmy pytanie profesjonalnemu ekspertowi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *