ozdoba

ColorofAnka – eko oryginalne puduszki z nadrukiem, ręcznie malowane kolczyki…

ColorofAnka.pl to pracownia artystyczna i sklep online, gdzie kupicie produkty cechujące się oryginalnością, a jednocześnie modne, minimalistyczne, w stylu eko i takie, które można wykorzystać na różne okazje. Nie są to produkty banalne, lecz mające swój unikalny urok. W przystępnej cenie. I takie, których nie znajdziecie gdzie indziej. Tabliczkę z nadrukiem. Poduszkę z napisem. Drewniane kolczyki ręcznie malowane.

A oto najpopularniejsze produkty:

  • Biała poduszka bawełniana z czarnym nadrukiem: book mnie uskrzydla – albo w każdym innym kolorze, który wybierze klient. Dzisiaj napisy są bardzo modne – napisy na koszulkach, kubkach, ubraniach. Napisy printy nadruki. Cytaty, slogany, myśli. Takie produkty łatwo zapadają w pamięć i pozwalają wyróżnić się w otoczeniu. Nadruki wyrażają poglądy, osobowość. Można się z nimi utożsamiać.
  • Drewniana tabliczka z napisem: jestem skarbem mamusi. Z kokardą ze sznurka jutowego. Może posłużyć jako świetny dodatek do sesji zdjęciowych. W naturalnym kolorze. Kolejny produkt w eko – minimalistycznym stylu.
  • Ręcznie malowane drewniane kolczyki – barwne i niepowtarzalne. Urozmaicą stylizację. Lekkie i wygodne w noszeniu.
  • Pamiątkowy proporczyk z imieniem – będący na przykład upominkiem na zakończenie przedszkola, zarówno dla dziecka jak i nauczyciela. W komplecie ze sznureczkiem.
  • Tabliczka z napisem: mam 1 miesiąc (albo np.: mam 3 miesiące, mam 4 miesiące). Z kokardką z jutowego sznurka. Uroczy prezent dla dziecka lub jego mamy.
  • Wieszaki na spinki – świetnie porządkujący ozdoby do włosów. Można zawiesić go na drzwiach do szafy, ale także na ścianie czy w innym miejscu. Lekki. Świetnie ozdabiający pokój dziecka, a także nastolatka. W różnych kształtach, na przykład sowy, królika czy gwiazdki. Każdy kształt ma inną symbolikę, na przykład wieszak w kształcie sowy będzie symbolizował mądrość. Z kolei wieszak w kształcie królika nosić będzie symbol odrodzenia i przemiany. Gwiazda symbolicznie nawiązuje do niebiańskiego światła, boskiej idei, nadziei, przeznaczenia oraz natchnienia.
ozdoba

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *