kosz wiklinowy

Kosze plażowe i ogrodowe

Firma JWR produkuje kosze plażowe i ogrodowe. Efektowne, wygodne, uniwersalne. Sprawdzą się na przykład w nadmorskim kurorcie, ale także w przydomowym ogródku. Łączą w sobie estetykę, solidność oraz nowoczesność i klimat retro. Kosze tworzone są w wikliny syntetycznej, która różni się od wikliny naturalnej tym, że dużo lepiej znosi wilgoć oraz działanie słońca, deszczu i chłodu. Kosze z syntetycznej wikliny są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji oraz nie trzeba przykrywać je pokrowcami w przypadku gorszej pogody.

Kosze firmy JWR cechują się także:

  • częścią wiklinową i materiałową
  • szerokim wyborem wzorów – dzięki czemu łatwo je dobrać do indywidualnych preferencji
  • stworzeniem kosza według konkretnego wymiaru i wzbogacenie go o wybrane dodatki

Bałtycki klimat

Kosze wiklinowe przede wszystkim przywodzą na myśl bałtycki klimat. Nic dziwnego, bowiem są tutaj popularne aż od ich wynalezienia w roku 1883 roku przez Wilhelma Bartelmana. Kosze wiklinowe od początku były nad morzem bardzo modne i przyciągały spojrzenia, budziły nostalgię, kojarząc się ze słonecznym klimatem, szumem morza i relaksem. Oczywiście nie wyglądały dokładnie tak, jak dzisiaj, bo poprzez lata ulepszano je wielokrotnie. Dziś są luksusowe i bardzo funkcjonalne. Mamy także do wyboru zróżnicowane kolory. Modne są barwy jasno popielate i antracytowe plecionki. Ciepłe i spokojne odcienie. Dopasowane do otoczenia za pomocą poduch.

Kosze plażowe czy ogrodowe?

Kosze plażowe i ogrodowe różnią się między sobą.

  1. Kosze plażowe wyplatane są materiałem PCV i występują najczęściej w kolorze beżowym lub białym. Mają luksusowy styl Elementy konstrukcyjne wykonane są z drewna sosnowego i impregnowane zabezpieczającym środkiem chroniącym przed warunkami atmosferycznymi. Czyli przygotowane są do warunków plażowych. Okucia kosza zrobione są ze stali kwasoodpornej albo ocynku ogniowego.
  2. Kosze ogrodowe chronią przed słońcem, wiatrem czy deszczem. Są rozkładane i mają możliwość ustawienia w czterech pozycjach. Do tego dwa wysuwane podnóżki z możliwością podparcia i wyjmowane poduchy.
kosz wiklinowy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *