Meble na wymiar

Firma Rol Trans od dwudziestu lat produkuje wyroby drewnopodobne, blaty oraz płyty, czyli artykuły przeznaczone do branży meblowej. W ofercie ma również wyroby gotowe, czyli głównie meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, tapicerowane i akcesoria meblowe. Co istotne, firma realizuje również meble na wymiar, czyli według indywidualnego pomiaru.

A oto, co otrzymujesz od marki Rol Trans:

  1. Jakość – firma dba o to, aby klient miał wsparcie od samego początku współpracy. Trudno dobrać idealne meble do aranżacji wnętrza, dlatego indywidualne podejście jest w przypadku mebli na miarę priorytetem. Celem marki jest to, aby nie osiadać ma laurach, ale stałe podnosić jakość. Celem jest 100 % zaspokojenie pragnień klientów. Obecnie marka dysponuje nowoczesnymi maszynami do obróbki oraz fachowcami zajmującymi się prawidłowym montażem.
  2. Czas – na meble na wymiar czeka się od 2 do 7 tygodni. Szybkość stworzenia mebli zależy od rodzaju i stopnia trudności zabudowy.
  3. Trwałość – profesjonalne zaplecze i nowoczesną technologią sprawia, że klienci odbierają funkcjonalne oraz trwałe mebli.
  4. Promocja – jeśli klient zamówi meble za co najmniej 1500 zł to dowóz mebli oraz montaż zabudowy ma gratis.

Meble kuchenne

Kuchnia to bardzo ważna część domu. Spędzamy w niej dużo czasu, więc powinna tworzyć ergonomiczną przestrzeń. Istotna jest funkcjonalna organizacja, którą trudno czasami uzyskać bez indywidualnych pomiarów. Warto również zauważyć, że jest to wilgotne i ciepłe środowisko, co sprawia, że meble szybciej się brudzą, pękają, odbarwiają się.

Dlatego meble kuchenne na wymiar powinny być bardzo wytrzymałe. Takie są meble marki Rol Trans cechujące się także ciekawym desingiem zarówno w nowoczesnym stylu jak i w stylu vintage. Są dopasowane, doprecyzowane do potrzeb domowników dzięki dokładnym, bardzo szczegółowym pomiarom.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *