stajnia

Remtor – stajnie tworzone z pasją

Marka Remtor powstała w 1951 roku. Powstała z pasji do koni. Stała się liderem na rynku konstrukcji stajennych. Przede wszystkim polskim, ale zdobywa również fanów za granicą. Produkty  polskiej firmy cieszą się szczególnym wzięciem w Niemczech. Klienci z tego kraju zainteresowanie są m.in produkowanymi przez Remtor stajniami jednorzędowymi (niem. Außenboxen). Skąd taki sukces w skali międzynarodowej? Markę Remtor tworzą ludzie kochający konie, to jej misją jest tworzenie przyjaznych przestrzeni, w której każdą wolną chwilę można poświęcić koniom. Firma Remtor produkuje akcesoria stajenne najwyższej jakości, dbając o najmniejsze detale:

  • boksy – boks dla konia to zamykana, indywidualna przestrzeń dla zwierzęcia. Ma wymiary dostosowane do wielkości konia oraz do jego potrzeb, przeznaczenia, rodzaju hodowli. Boks sam w sobie powinien mieć specjalne wymiary. Boksy marki Remtor mają standardową wysokość 2,30 m, grubość 50 m, wysokość desek 1,30 m. Mają drzwi przesuwne lub w zawiasach z okienkiem na łeb konia, wyposażone w solidną szynę prowadzącą oraz automatyczny zamek zatrzaskowy i dodatkowe zabezpieczenie dolne znajdujące się w drzwiach otwierających.
  • stajnie – na przykład jednorzędowe lub dwurzędowe z korytarzem, otwarte i wiaty
  • okna stajenne
  • drzwi stajenne
  • lonżowniki – ujeżdżalnie służące do trenowania koni. O dostępnych średnicach – 12, 15, 18 lub 21 cm. O wysokości słupów 3,50 m i ocynkowanej konstrukcji malowanej albo ogniowej.
  • wrota – w różnych wersjach, na przykład dwustrzydłowe wrota przesuwne albo pojedyncze, dwuskrzydłowe albo czteroskrzydłowe otwierane, ocynkowane lub malowane, z górnym i dolnym okapnikiem chroniącym przed deszczem, z systemem wentylacyjnym, z maskownicą szyny, górną częścią w kształcie łuku, klamką, zamkiem na klucz i ościeżnicą
  • system łatwego czyszczenia – zaprojektowany po to, aby łatwo było usunąć obornik. Dopasowany do różnych typów stajni
  • poskrom – służący do unieruchomienia konia w celu wykonania badania. Jest zbudowany z materiału o dużej wytrzymałości. Funkcjonalny, stabilny, z regulowanymi ogranicznikami
  • akcesoria stajenne

Aby skontaktować się z firmą, dobrze jest zadzwonić lub zostawić wiadomość. Opowiedzieć o tym, czego się potrzebuje. Firma dobiera ofertę do typu stajni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *