rolety

Rolety, żaluzje i moskitiery

Firma fart-bydgoszcz.pl to dystrybutor nowatorskich rozwiązań zaciemniających okna. Producent rolet. Znajdziecie tutaj eleganckie rolety, klasyczne żaluzje, nowoczesne moskitiery i plisy cechujące się możliwościami aranżacyjnymi.

A oto konkretny asortyment:

  • Rolety – zaciemniają wnętrza oraz dają poczucie prywatności mieszkańcom. Są proste, uniwersalne, estetyczne. Pasują do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Rolety to nie zasłony, więc nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Do tego duży asortyment kolorów i wzorów. Na przykład rolety dzień i noc – cechują się podwójnie prowadzoną tkaniną w poziome pasy o zróżnicowanej przenikliwości światła. Z kolei rolety w kasecie występują w systemie kasetowym i montowane są do listew poszybowych – cechują się wyjątkową prostotą. Rolety antywłamaniowe składają się z wzajemnie połączonych poziomych listew pionowo przemieszczających się w prowadnicach.
  • Żaluzje – klasyczny system zaciemniania okien. Przez pewien czas były mniej popularne od rolet wolnowiszących. Oprócz biur, gdzie żaluzje były popularne cały czas. Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się modele pionowe oraz poziome. Drewniane żaluzje świetnie komponują się z klasycznymi wnętrzami, a aluminiowe z nowoczesnymi.
  • Moskitiery – eliminują insekty w czasie letnich miesięcy. To drobne siatki z szklanego włókna chroniące wnętrze domu i dające możliwość swobodnego otwierania drzwi i okien. Ramkowe moskitiery są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i demontażu, a moskitiery drzwiowe nadają się do ochrony balkonów i tarasów.
  • Plisy – bardzo uniwersalne produkty zaciemniające. Mają zróżnicowaną kolorystykę i łatwo dopasowują się do różnych rodzajów okien. Cechują się możliwościami aranżacyjnymi. Plisy mają ciekawy design, ale również wygodny system pozwalający na zsuwanie rolet do góry i do dołu. Łatwe w montowaniu i demontowaniu. Wygodne w myciu okien.
  • Markizy tarasowe – zabezpieczają tarasy przed nadmiarem słońca oraz nieoczekiwanym deszczem lub promieniowaniem, Markizy stworzone są wysokiej jakości z tkaniny akrylowej, impregnowanej. Świetnie sprawdzą się na tarasach, ale również na balkonach czy ogródkach piwnych.
rolety

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *