samochody

Szkoła Jazdy Auto Plus

Szkoła Jazdy Auto Plus z Bydgoszczy oferuje bezstresową i skuteczną naukę jazdy. Umożliwia zdobycie prawa jazdy niezbędnego do prowadzenia auta, motocyklu, ciągnika, autobusu czy innego pojazdu.

Prawo jazdy na samochód, autobus i motocykl

A oto, do jakich konkretnie egzaminów przygotowuje szkoła jazdy:

  • AM – prawo jazdy kategorii AM umożliwia kierowanie motorowerem czterokołowcem lekkim, czyli na przykład małym quadem oraz motorowerem czy quadem z przyczepą.
  • A1 – prawo jazdy na motocykl o skokowej pojemności silnika do 125 cm3 oraz mocy do 11 kW.
  • A2 – prawo jazdy na motocykl o mocy do 35kW ze stosunkiem mocy do masy własnej 0,2 kW/kg oraz na motocykl trójkołowy i mocy do 15 kW.
  • A – to prawo jazdy umożliwia kierowaniem motocyklem o pojemności skokowej silnika co najmniej 125 cm3 i prędkości co najmniej 100 km/h.
  • B – uprawnienie do kierowania autem do masy całkowitej poniżej 3,5 t i rolniczym ciągnikiem oraz pojazdem wolnobieżnym, motorowerem i rowerem.
  • C – prawo jazdy uprawniające do kierowania pojazdem wolnobieżnym, ciągnikiem rolniczym oraz autem o masie co najmniej 3,5 t z wyłączeniem autobusu.
  • C+E – prawo jazdy pozwalające na kierowanie zespołem pojazdów (samochodu ciężarowego i ciągnika siodłowego, przyczepy lub naczepy) o masie całkowitej większej niż 18 t i długości co najmniej 12 m.
  • D – uprawnienie na autobus przewożący co najmniej 17 osób raz z kierowcą i o długości co najmniej 9 metrów. Z przyczepią do 750 kg.
samochody

Nauka teoretyczna i praktyczna

Szkoła jazdy Auto Plus prowadzi kursy przygotowujące zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Wiedza przyswajana jest pod okiem instruktorów oraz ratowników medycznych. Zajęcia stacjonarne prowadzone są w małych grupach, co gwarantuje bardziej indywidualną naukę i lepsze efekty. Nauczyciele mają też indywidualne podejście do kandydatów na kierowców. Z kolei zajęcia praktyczne odbywają się początkowo na placu manewrowym w Bydgoszczy, a następnie na mieście. Nie jest więc tak, że kandydat na kierowcę zostaje na egzaminie wrzucony na szeroką wodę. Nauczyciele jazdy biorą pod uwagę wszystkie najczęstsze trasy egzaminacyjne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *