taras

WPC System – kompozytowe elewacje, ogrodzenia i markizy

Firma WPC System montuje oraz sprzedaje kompozyty drewna. W swoim asortymencie ma systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe. Doradza w zakresie doboru kompozytów, a największym priorytetem jest dla niej indywidualne podejście do klienta. Działa w branży tarasów, fasad, balkonów i ogrodzeń od wielu lat. Pracuje dla indywidualnych klientów, firm budowlanych, realizując ich pragnienia.

taras

Oferta – kompozytowe deski tarasowe, elewacje, markizy, pergole

A oto konkretna oferta marki WPC System:

  1. Deski tarasowe – wyjątkowo estetyczne i komfortowe w użytkowaniu. Deska kompozytowa jest z jednej strony trwała jak drewno i jednocześnie wygląda tak, jak ono oraz podobnie pachnie. Tworzy stylową przestrzeń na przykład w ogrodzie czy restauracyjnym ogródku. Ważną cechą kompozytu jest to, że nie wymaga konserwacji oraz impregnacji. W dodatku nie powoduje odbarwień i nie wchłania wody. Kompozyty są odporne zarówno na wysokie jak i ujemne temperatury.
  2. Elewacje – deski kompozytowe ostatnio wykorzystuje się do elewacji budynków. Wykończenie panelami elewacyjnymi jest strzałem w dziesiątkę ponieważ taka elewacja jednocześnie jest estetyczna jak i chroni ścianę. Elewacyjne deski cechują się ponadto szeroką gamą barw. Kompozytowe deski elewacyjne dobrze też łączą się z innymi materiałami stanowiącymi urozmaicenie elewację. Są też łatwe w utrzymaniu czystości i proste w montażu.
  3. Ogrodzenia – sztachety kompozytowe Ultrashield wykorzystuje się do tworzenia ogrodzeń. Są solidne i bardzo wytrzymałe. Można je użytkować przez cały rok i nie wymagają konserwacji. Sztachety kompozytowe nie butwieją, są odporne na grzyby, na pleśń i korniki, a także sprawdzają się z różnych warunkach atmosferycznych.
  4. Markizy tarasowe – zadaszenie tarasu albo balkonu. Kiedyś markizy widniały przed wejściem do sklepów, a dzisiaj są komfortowym elementem tarasu albo balkonu. Funkcją markizy tarasowej jest osłona przed deszczem, śniegiem, słońcem czy wiatrem.
  5. Pergole – konstrukcje zbudowane ze słupów oraz belek zadaszających lub kratownic drewnianych. Ich funkcją jest ochrona przydomowych tarasów, głównie przed słońcem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *